Překlady

Ve společnosti Moravia IT a.s. poskytujeme překladatelské služby do více než 50 světových jazyků, včetně překladů se soudním ověřením.

Jazyky

Rozsah služeb zahrnuje překlady z cizího do českého jazyka, z češtiny do cizího jazyka, stejně jako celou řadu kombinací mezi jednotlivými jazyky. Mezi poskytované jazyky patří kompletní sada západoevropských, východoevropských i severských jazyků, stejně jako celá řada jazyků asijských.

Kvalita

Díky zázemí mezinárodní společnosti jsme schopni zajistit kvalitu, jakou očekáváte, a přesnost, kterou si zasloužíte. Naši překladatelé jsou kvalifikovaní a prověření specialisté v daném jazyce či oboru a délka jejich spolupráce s naší společností v průměru přesahuje 5 let. Systém kontroly kvality, stejně jako možnosti korektury textu rodilým mluvčím v případě překladu do jiných jazyků než do češtiny, jsou pak další zárukou kvality.

Typy překladů

Naše kapacita umožňuje překládat rozsáhlé texty či komplexní projekty, stejně jako expresní zakázky do 24 hodin. Za více než 20 let našeho působení v oboru jsme si vybudovali schopnosti poskytovat kvalitní překlady v celé řadě oborů. Od obecných dokumentů, přes obchodní, technické, finanční, výrobní a právnické texty, až po překlady pro celou řadu úzce specializovaných oborů.

Podporované formáty

Podporujeme kompletní sadu běžných formátů dokumentů a překlady jsme schopni poskytnout zpět v originálním formátu, či libovolném formátu, který budete vyžadovat.

Rychlost a komunikace

Naší zásadou je rychlá a profesionální komunikace v okamžiku převzetí či doručení zakázky, stejně jako v průběhu překladu. Texty a překlady je možné doručit osobně, e-mailem, faxem či poštou.

Poslat poptávku